Breaking News

Biznes

praca

Kiedy należy mieć zezwolenie na pracę typu A?

5 maja 2022

Zezwolenie na pracę jest skomplikowanym procesem, który przede wszystkim wymaga odwiedzić w wielu różnorodnych urzędach. W jaki sposób należy przeprowadzić ten proces, aby był szybki i prosty? Eksperci oceniają.

Read More
opakowania

Opakowania plastikowe i ich zastosowanie

29 kwietnia 2022

Opakowania plastikowe są bardzo wszechstronne pod kątem ich zastosowania. Można z nich korzystać w domu jak również w firmach. Nie bez powodu właśnie często stosuje się je w firmach farmaceutycznych jak i w kosmetycznych. Dzisiaj na rynku znaleźć możemy szeroki wybór takich opakowań. Różnią się one kształtem, kolorem jak i też materiałem z którego są […]

Read More
opakowania foliowe

Dlaczego warto wybrać opakowania foliowe na produkty? Rodzaje, zalety i zastosowanie

22 listopada 2021

Opakowania foliowe są najczęściej używanym typem opakowań na produkty w branży spożywczej. Ponadto wykorzystywane są one także jako materiał opakowaniowy w wielu innych gałęziach przemysłu. Gdzie można je zamawiać?

Read More
Firma sprzatajaca sposob na czystosc w biurze

Czystość i higiena w biurze w niskiej cenie? Pomoże dobra firma sprzątająca

20 lipca 2021

Aby pomieszczenia w biurze mogły lśnić czystością, warto zdecydować się na pomoc firmy sprzątającej, która ma w tej dziedzinie duże doświadczenie i dysponuje rozbudowanym zapleczem. Jakie usługi oferują firmy prowadzące sprzątanie? Na co zwrócić uwagę przy zawieraniu umowy na sprzątanie biura?

Read More
firmowe dokumenty

W jaki sposób powinniśmy dbać o firmowe archiwum?

16 maja 2021

Posiadanie firmowego archiwum to obowiązek każdej firmy. Choć obecnie wiele przedsiębiorstw przechodzi na cyfrową wersję dokumentów to tradycyjne archiwa wciąż cieszą się bardzo dużą popularnością. O firmowe archiwum trzeba dbać, aby zawsze panował w nim porządek. Dodatkowo pomieszczenie musi być w odpowiedni sposób zabezpieczone przed włamaniem i próbą kradzieży danych.

Read More
zlom

Sprzedajemy złom. Gdzie się udać, aby zarobić?

22 kwietnia 2021

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu sprzedawał złom, który na przykład pochodził z prac porządkowych na działce lub rozbiórce starej konstrukcji, która lata świetności ma już za sobą. Zalet współpracy z profesjonalnym skupem złomu jest naprawdę dużo. To właśnie dzięki niemu możemy po pierwsze uporządkować plac, po drugie zarobić. Trzeba tylko oczywiście wybrać odpowiedni […]

Read More
kontener magazynowy

Jak w pełni wykorzystać kontener magazynowy?

5 kwietnia 2021

Posiadanie na własność albo wynajem kontenera magazynowego zdecydowanie daje spory potencjał do przechowania. Dzięki niemu możemy bez żadnego problemu schować wszystko to, co nie mieści się na przykład w garażu. To bardzo dobre rozwiązanie, które powinniśmy rozważyć, jeżeli nie dysponujemy dodatkową przestrzenią magazynową.

Read More

Paweł Orleański nowym Ambasadorem marki Synergio

27 stycznia 2021

Wspieranie ekologii jako element odpowiedzialności społecznej, to wartość realizowana od początku istnienia przez Synergio S.A. Firma aktywnie wspiera ochronę środowiska, dba o jakość powietrza zalesiając Polskę i dostarcza czyste źródeł energii indywidualnym odbiorcom i biznesowi. Chce również edukować i wpierać Polaków w kreowaniu postaw przyjaznych środowisku. Do realizacji tego celu właśnie włączył się gorący zwolennik […]

Read More
paczki inpost

Wysyłaj paczki bez etykiety z aplikacją InPost Mobile!

19 stycznia 2021

Nadawanie przesyłek bez etykiety jest już możliwe w aplikacji InPost Mobile – tak, to koniec z drukowaniem i zbędnymi kolejkami. Wprowadzenie nadań do aplikacji pozwala wysyłać paczki szybko, wygodnie i – co najważniejsze – 24/7 i w dowolnym Paczkomacie. To prawdziwy game changer, który przenosi czynność wysyłania przesyłek na zupełnie inny poziom.

Read More

5 cech dobrego rentiera

24 kwietnia 2019

Bycie rentierem to sposób na osiągnięcie niezależności finansowej bez konieczności poświęcania się pracy etatowej. Rentier to osoba, która, która znalazła skuteczny sposób na osiągnięcie dochodu pasywnego i to właśnie on stanowi jej główny przychód. Osobę będącą rentierem, możemy określić jako człowieka przedsiębiorczego i łowcę okazji. Wielu myśli, że rentier zarabia tylko i wyłącznie na produktach […]

Read More