Breaking News

Inne

dom seniora

Dom dla osób starszych – czym kierować się przy jego wyborze?

23 września 2022

Wybór odpowiedniego domu opieki jest bardzo trudnym wyborem. Nie tylko buzują tutaj spore emocje, ale także liczba domów opieki na mapie Polski jest imponująca. W związku z powyższym trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, na co konkretnie należy zwrócić uwagę, decydując się na konkretny dom opieki seniora?

Read More

Co robi prywatny detektyw i w czym może pomóc?

19 września 2022

Prywatnych detektywów kojarzymy przede wszystkim z seriali i filmów kryminalnych, jednak warto mieć świadomość, że działają oni również w realnym świecie. Zgłaszają się do nich po pomoc klienci, poszukujący dowodów w konkretnej sprawie. Czym na co dzień zajmuje się prywatny detektyw i w czym może pomóc swojemu klientowi?

Read More
zaklad kamieniarski

Firmy kamieniarskie – jak znaleźć najlepsze?

13 września 2022

Jeżeli chodzi o wszelkie wyroby z kamienia, firmy kamieniarskie nie mają sobie równych. Co jednak warto pamiętać, przymierzając się do ich wyboru?

Read More

Dom pogrzebowy – na co zwrócić uwagę wybierając go?

4 lipca 2022

Wybierając dom pogrzebowy, należy zwrócić uwagę na kilka elementów. Dzięki temu można będzie uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Na które z nich zwrócić szczególną uwagę? Specjaliści odpowiadają.

Read More
Czym sa woreczki nikotynowe

Dyskretna alternatywa dla papierosów – co warto wiedzieć o woreczkach nikotynowych?

21 lipca 2021

Woreczki nikotynowe to jedna z ciekawych nowości na rynku, która powinna zainteresować osoby korzystające z papierosów oraz e-papierosów. Czym są woreczki nikotynowe? Jak z nich korzystać?

Read More

Paweł Orleański nowym Ambasadorem marki Synergio

27 stycznia 2021

Wspieranie ekologii jako element odpowiedzialności społecznej, to wartość realizowana od początku istnienia przez Synergio S.A. Firma aktywnie wspiera ochronę środowiska, dba o jakość powietrza zalesiając Polskę i dostarcza czyste źródeł energii indywidualnym odbiorcom i biznesowi. Chce również edukować i wpierać Polaków w kreowaniu postaw przyjaznych środowisku. Do realizacji tego celu właśnie włączył się gorący zwolennik […]

Read More

Czego nie wiesz o szarym papierze do pakowania?

24 września 2019

Szary papier do pakowania znany jest wszystkim. Kiedyś używany do osłaniania książek szkolnym przed zniszczeniem i powszechnie stosowany w kwiaciarniach, teraz ma dodatkowe zastosowania. To co pozostało niezmienne, to jego biodegradowalność oraz niska cena. Dowiedz się kilku faktów na temat szarego papieru do pakowania.

Read More

Idealne zdjęcie produktowe. Kilka wskazówek

2 września 2019

Dobrze wykonane zdjęcia produktowe to podstawa do tego, by dany produkt odpowiednio zareklamować. Fotografia produktowa jest dziedziną coraz bardziej rozwijającą się. Wynika to przede wszystkim z tego, że zaczęto ją uważać za element marketingu. Poza tym profesjonalni fotografowie robią rzeczywiście doskonałe ujęcia poszczególnych produktów. Na dodatek, posługują się sprzętem wysokiej jakości oraz stosują triki, dzięki […]

Read More

Posadź 100 000 dębów ze SZTYGAREM!

30 lipca 2019

Producent EKOGROSZKU SZTYGAR® – SYNERGIO GROUP SA – sfinansuje jesienią 2019 roku posadzenie 100.000 dębów. Las dębowy zostanie odnowiony w Nadleśnictwie Rytel, który najbardziej ucierpiał wskutek tragicznego huraganu w 2017 roku. Akcja jest prowadzona wspólnie z Lasami Państwowymi Nadleśnictwem Rytel. W ciągu kolejnych kilku lat celem SYNERGIO GROUP będzie zalesienie Polski 1.000.000 drzew.

Read More

Tuby kartonowe – gdzie je stosować?

21 czerwca 2019

Tuby kartonowe stanowią dość nietypowe opakowanie. Klasyczne opakowania kartonowe mają zazwyczaj postać kwadratowego lub prostokątnego pudełka. Jednak również tuby kartonowe znajdują wiele zastosowań – są bardzo praktyczne w przypadku konieczności zastosowania niestandardowych rozwiązań. Łatwo je przenosić i transportować, chociaż często skrywają nieporęczną zawartość. Sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak i w biurach i innych […]

Read More