Breaking News

Motoryzacja

naprawa silnika

Naprawa silnika silnik Perkins – jak znaleźć dobrego mechanika?

27 stycznia 2023

Naprawa silnika Perkins powinna zostać wykonana wyłącznie przez sprawdzonego i rzetelnego fachowca, który ma doświadczenie w pracy z tego typu urządzeniami. Jak znaleźć dobrego mechanika? Czym się kierować podczas wyboru konkretnego autoserwisu?

Read More
chip tuning

Chip tuning samochodów – jak się go wykonuje?

27 stycznia 2023

Chip tuning samochodów to usługa, która cieszy się ogromną popularnością wśród wszystkich miłośników czterech kół. Wszystko ze względu na korzyści, jakie można osiągnąć, biorąc ją pod uwagę. W jaki sposób się ją wykonuje? Eksperci odpowiadają.

Read More
Samochody

Jak wybrać odpowiednie rezystory i żarówki samochodowe w sklepie?

18 stycznia 2023

Kupowanie odpowiednich rezystorów i żarówek samochodowych w sklepie może być trudne, jeśli nie wiesz, czego szukasz. Nie wszystkie sklepy oferują takie same produkty, dlatego ważne jest, aby wybrać sklep, który ma dobrej jakości produkty. Gdy już zdecydujesz się na odpowiedni sklep, będziesz musiał wybrać odpowiednie rezystory i żarówki samochodowe.

Read More
serwis opon

Mobilny serwis opon czy wymiana koła w warsztacie – co wybrać?

13 stycznia 2023

Czy zastanawiałeś się kiedyś, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze – mobilny serwis opon lub wymiana koła w warsztacie? Oba mają swoje wady i zalety, dlatego ważne jest, aby dokładnie zastanowić się nad tym, co jest dla Ciebie najlepsze. W tym artykule wyjaśnimy Ci, dlaczego warto skorzystać z mobilnego serwisu opon lub wymiany kół w […]

Read More
auto zlom

Jak odbywa się auto złomowanie?

11 stycznia 2023

Dzięki złomowaniu aut można pozbyć się zalegających w różnych miejscach uszkodzonych pojazdów i ich pozostałości. Takie elementy nie są zbyt pożądane w środowisku. Mogą doprowadzić do przedostania się szkodliwych chemikaliów do gleby, korodują i szpecą. Uszkodzone auto lepiej jest oddać do skupu.

Read More

Auto kasacja – jakie dokumenty będą niezbędne?

10 stycznia 2023

Auto kasacja to rozwiązanie, które pewnie często odbierane jest jako smutna ostateczność, ale czy rzeczywiście należy stawiać sprawę w taki sposób? Wydaje się, że można mieć co do tego poważne wątpliwości. Wystarczy pomyśleć sobie choćby o odzyskaniu części pieniędzy. Jeżeli nie można odzyskać wszystkiego, to dobrze odzyskać choć trochę, prawda?

Read More
auto dostawcze

Wynajem aut dostawczych – ile to kosztuje? Co warto wiedzieć?

23 grudnia 2022

Potrzeba skorzystania z samochodu dostawczego może pojawić się w każdej chwili. Mowa tu na przykład o przeprowadce, czy też remoncie. W ich trakcie należy przewieźć naprawdę wiele przedmiotów, które nie zmieszczą się z zwykłej, a nawet i w sporej osobówce. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji może być wynajem aut dostawczych. Ile kosztuje taka usługa i […]

Read More
rzeczoznawca samochodowy

Rzeczoznawca samochodowy — kiedy warto skorzystać z jego usług?

21 grudnia 2022

Problemy z samochodem mogą wynikać z kolizji, na skutek której niezbędne będą do przeprowadzenia jakieś prace naprawcze. Możliwe też, że nie wiemy, jak sprzedać auto, bo nie potrafimy ustalić wartości pojazdu. W takich właśnie okolicznościach może nam się przydać rzeczoznawca samochodowy, którego zadaniem jest zawsze ocena wartości auta bez względu na to, czy uległo wypadkowi, czy też po prostu z uwagi na swój wiek utraciło wartość rynkową.

Read More
lakier samochodowy

Ochrona lakieru samochodu – przegląd dostępnych rozwiązań

13 grudnia 2022

Dla wielu pasjonatów motoryzacji dbanie o swoje cztery kółka jest naprawdę istotne. Dobrze prezentujący się samochód daje satysfakcję kierowcy, a także jest pewność, że posłuży nam zdecydowanie dłużej. Jak można chronić lakier przed płowieniem czy rdzewieniem? Podpowiadamy.

Read More
opony roznych rozmiarow

Opona 17.5r25 – gdzie znajduje zastosowanie?

18 listopada 2022

Opony to bardzo ważne wyposażenie każdego samochodu, niezależnie czy to samochód osobowy czy duża maszyna przemysłowa. Odpowiednio dobrane opony pozwalają na sprawne poruszanie się pojazdu. Kupując opony przemysłowe, musimy zdawać sobie sprawę, że jest to inwestycja na kilka lat. Jak wybrać odpowiednie opony?

Read More