Breaking News

Motoryzacja

Przegląd samochodu elektrycznego – co go wyróżnia?

20 stycznia 2020

Badanie techniczne pojazdu elektrycznego prawie wcale nie różni się od przeglądu jaki robiony jest dla samochodu z silnikiem spalinowym. Warto jednak poznać drobne różnice i dowiedzieć się, co jest dokładnie sprawdzane. Dzięki temu przegląd rejestracyjny samochodu elektrycznego niczym nie zaskoczy.

Read More

Ile kosztuje czyszczenie klimatyzacji w Poznaniu?

15 grudnia 2018

W czystym aucie milej się podróżuje. Nie chodzi jednak by dbać tylko o czyste dywaniki, ważne jest tez zachowanie odpowiedniej czystości poszczególnych układów mających wpływ na komfort kierowcy i pasażerów. Jednym z takich układów jest chociażby klimatyzacja samochodowa. Zalegająca wilgoć  i pokłady kurzu i pyłu to idealne środowisko do rozwoju grzybów i bakterii, które mogą […]

Read More

Nissan zwiększa produkcję modelu Navara w miarę wzrostu globalnego popytu na pick-upy

3 sierpnia 2018

Nissan rozpoczął produkcję modelu Navara w Argentynie. To już piąty kraj, w którym produkowany jest ten najpopularniejszy pick-up marki, a globalny popyt na niego ciągle rośnie.

Read More

Wyjątkowy Gość w Seifert Polska

2 sierpnia 2018

W pierwszych dniach sierpnia Seifert Polska gości  Prezesa Grupy Seifert Logistics – Haralda Seiferta.

Read More

Nowe oleje Shell Helix o niskiej lepkości

31 lipca 2018

Shell rozszerzył swoją ofertę o nowe, w pełni syntetyczne oleje silnikowe o niskiej lepkości Shell Helix Ultra 0W. Produkty zostały zaprojektowane tak, by zapewniały najwyższy poziom ochrony jednostki napędowej i jej kluczowych elementów oraz możliwie najwyższe osiągi, a użytkownicy nowoczesnych silników nie martwili się o ich utrzymanie.

Read More
Mazda CX-5

Mazda CX-5 najchętniej wybieranym modelem marki w Polsce w pierwszym półroczu 2018

31 lipca 2018

W pierwszym półroczu 2018 roku Mazda CX-5 była zdecydowanie najczęściej kupowanym modelem marki w Polsce. W pierwszym półroczu 2018 roku Mazda CX-5 była zdecydowanie najczęściej kupowanym modelem marki w Polsce. Tegoroczna sprzedaż 1845 egzemplarzy w porównaniu do 856 sztuk w analogicznym okresie ubiegłego roku oznacza wzrost o 116 proc. i potwierdza, że odnowiona stylistyka projektowania KODO […]

Read More
AstraZeneca Pharma Poland Sp. z o.o. wprowadza do swojej floty kilkadziesiąt hybrydowych Toyot

AstraZeneca Pharma Poland Sp. z o.o. wprowadza do swojej floty kilkadziesiąt hybrydowych Toyot

28 grudnia 2017

Samochody niskoemisyjne to nie tylko oszczędności, ale także wyraz troski o zdrowie społeczeństwa. Z takiego założenia wyszła firma biofarmaceutyczna AstraZeneca Pharma Poland Sp. z o.o., która utworzyła flotę niemal 100 samochodów hybrydowych Toyoty.

Read More

Zrównoważona mobilność w połączeniu z szacunkiem dla środowiska

2 marca 2017

Tegoroczne Mistrzostwa Świata w Biegu na Orientację pod patronatem Nokian Tyres obędą się w dniach 4-11 sierpnia na Łotwie.

Read More